instrukcja korzystania z BIP
Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej. Wszelkie umieszczane tu informacje wynikają z Ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz.U.2015.2058 z późn.zm.)  oraz Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz.U.2007.10.68)

Na podmiotowej stronie BIP  znajduje się menu tematyczne, podzielone na działy, służące do wyboru kategorii informacji. Prowadzą one bezpośrednio do treści podstrony biuletynu. Aby wyświetlić treść informacji publicznej na podstronie - należy kliknąć na wybranej pozycji menu.

Na wszystkich stronach znajduje się logo BIP umożliwiające przejście do strony głównej Biuletynu Informacji Policznej. W dolnej części strony znajduje się metryka informująca o osobie redagującej stronę BIP oraz dacie utworzenia i modyfikacji publikowanych informacji.

BIP wyposażony jest w wyszukiwarkę informacji – narzędzia umożliwiającego znalezienie dowolnej informacji umieszczonej na stronach Biuletynu Informacji Publicznej. Osoba korzystająca z wyszukiwarki winna wpisać wyraz lub frazę, a następnie nacisnąć przycisk „szukaj”, po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie.


REJESTR ZMIAN
Nazwa dokumentu: instrukcja korzystania z BIP 
Utworzył: Witold Joniak 
Data utworzenia: 2016-10-13 19:58:04 
Przygotował: Witold Joniak 
Odpowiedzialny: Małgorzata Jurzyk 
Ostatnio modyfikował: Witold Joniak 
Data modyfikacji: 2016-10-13 20:45:24 
Statystyki  »   Szczegóły  »