Instrukcja korzystania z BIP

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej. Wszelkie umieszczane tu informacje wynikają z Ustawy o dostępie do informacji publicznej
z dnia 6 września 2001 r. (Dz.U.2015.2058 z późn.zm.)  oraz Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych
i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz.U.2007.10.68).

Na podmiotowej stronie BIP Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im.Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu znajduje się menu tematyczne, podzielone na działy, służące do wyboru kategorii informacji. Prowadzą one bezpośrednio do treści podstrony biuletynu. Aby wyświetlić treść informacji publicznej na podstronie - należy kliknąć na wybranej pozycji menu.

Na wszystkich stronach znajduje się logo BIP umożliwiające przejście do strony głównej Biuletynu Informacji Policznej. W dolnej części strony znajduje się metryka informująca o osobie redagującej stronę BIP oraz dacie utworzenia  i modyfikacji publikowanych informacji.

BIP wyposażony jest w wyszukiwarkę informacji – narzędzia umożliwiającego znalezienie dowolnej informacji umieszczonej na stronach Biuletynu Informacji Publicznej. Osoba korzystająca z wyszukiwarki winna wpisać wyraz lub frazę, a następnie nacisnąć przycisk „szukaj”, po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie.


REJESTR ZMIAN
Nazwa dokumentu: Instrukcja korzystania z BIP 
Utworzył: administrator_bip_zsm1 
Data utworzenia: 2017-12-28 22:47:13 
Przygotował: Jarosław Gucwinski 
Odpowiedzialny: Jarosław Gucwiński 
Ostatnio modyfikował: administrator_bip_zsm1 
Data modyfikacji: 2017-12-28 22:48:24 
Statystyki  »   Szczegóły  »