Rada Miasta - kadencja 2014-2018

Skład osobowy Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle na kadencję 2014-2018

  • Artuna Sylwia (PO)
  • Czubek Ewa (PO) - wiceprzewodnicząca Rady Miasta
  • Dysarz Katarzyna (PO)
  • Iłowska Agnieszka (PiS)
  • Kopacki Andrzej (KWW Andrzeja Kopackiego)
  • Kopeć Andrzej (PO) - przewodniczący Rady Miasta
  • Łobodzińska Beata (PO)
  • Majnusz Hubert (MN)
  • Masalski Ryszard (KWW Roberta Węgrzyna)
  • Mateja Grzegorz (PO)
  • Mińczuk Halina (KWW Niezależni)
  • Mrówka Dorota (PO)
  • Nowak Michał (PO)
  • Oczoś Adam (KWW Tomasza Wantuły)
  • Odulińska Ewa (KWW Niezależni)
  • Olejnik Rafał (KWW Niezależni)
  • Pawlik Przemysław (PO)
  • Radka Grażyna (PO) - wiceprzewodnicząca Rady Miasta
  • Rusak Witold (PO)
  • Sadłowski Adam (KWW Nasze Miasto Kędzierzyn-Koźle)
  • Scheller Tomasz (KWW Sławięcice - Miejsce Kłodnickie)
  • Setnicka Elżbieta (KWW Elżbiety Setnickiej)
  • Zasłonka Dorota (PO)

SKŁADY KOMISJI PROBLEMOWYCH
RADY MIASTA 2014-2018

Skład Komisji Finansowo-Gospodarczej

  1. Dorota Zasłonka-  Przewodnicząca komisji
  2. Hubert Majnusz- Wiceprzewodniczący komisji
  3. Ewa Czubek
  4. Andrzej Kopacki
  5. Beata Łobodzińska
  6. Ryszard Masalski
  7. Dorota Mrówka
  8. Adam Oczoś
  9. Grażyna Radka
  10. Witold Rusak
  11. Tomasz Scheller
  12. Andrzej Kopeć

Skład Komisji Urbanistyki, Architektury i Środowiska Naturalnego

  1. Beata Łobodzińska - Przewodnicząca komisji,
  2. Adam Sadłowski – Wiceprzewodniczący komisji,
  3. Ewa Czubek  
  4. Grzegorz Mateja
  5. Halina Mińczuk
  6. Ewa Odulińska
  7. Grażyna Radka
  8. Dorota Zasłonka

Skład Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej

  1. Katarzyna Dysarz – Przewodnicząca komisji,
  2. Przemysław Pawlik - Wiceprzewodniczący komisji,
  3. Sylwia Artuna
  4. Agnieszka Iłowska
  5. Andrzej Kopacki
  6. Michał Nowak
  7. Elżbieta Setnicka

Skład Komisji Prawno-Administracyjnej

  1. Michał Nowak- Przewodniczący komisji,
  2. Ewa Czubek
  3. Tomasz Scheller - Wiceprzewodniczący komisji,
  4. Katarzyna Dysarz
  5. Andrzej Kopeć

Skład Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych i Rodziny

  1. Dorota Mrówka- Przewodnicząca komisji,
  2. Sylwia Artuna – Wiceprzewodnicząca komisji,
  3. Beata Łobodzińska
  4. Ewa Odulińska
  5. Grażyna Radka
  6. Dorota Zasłonka              

Skład Komisji Rewizyjnej               

  1. Ryszard Masalski - Przewodniczący komisji
  2. Grzegorz Mateja – Wiceprzewodniczący komisji
  3. Agnieszka Iłowska
  4. Katarzyna Dysarz
  5. Michał Nowak
  6. Przemysław Pawlik

Skład Komisji Strategii i Rozwoju

  1. Andrzej Kopacki - Przewodniczący komisji
  2. Grażyna Radka – Wiceprzewodnicząca komisji
  3. Grzegorz Mateja
  4. Witold Rusak
  5. Adam Sadłowski
  6. Tomasz Scheller
 Transmisje sesji Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle
 Rada Miasta 2010-2014
 Rada Miasta 2006-2010
 Rada Miasta 2002-2006


REJESTR ZMIAN
Nazwa dokumentu: Rada Miasta - kadencja 2014-2018 
Utworzył: Marcin Muc 
Data utworzenia: 2010-12-10 00:00:00 
Przygotował: Halina Olkowska 
Odpowiedzialny: Halina Olkowska 
Ostatnio modyfikował: Rafał Kroker 
Data modyfikacji: 2016-07-20 13:41:01 
Statystyki  »   Szczegóły  »