Rada Miasta 2010-2014

Skład osobowy Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle na kadencję 2010-2014

  • Zbigniew Barszcz
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 2)
  • Grzegorz Chudomięt
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 3)
  • Elżbieta Czeczot
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 4)
  • Zygmunt Derej
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 1)
  • Wiesław Fąfara
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 1)
  • Halina Fogel
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 4)
  • Stanisław Gładysz
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 3)
  • Wojciech Jagiełło - Przewodniczący Rady Miasta
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 2)
  • Telesfor Jankowski
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 4)
  • Andrzej Kopeć
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 2)
  • Hubert Majnusz
    (Mniejszość Niemiecka, okręg wyborczy nr 4)
  • Grzegorz Mankiewicz
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 3)
  • Halina Mińczuk - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 2)
  • Robert Młodziński
    (Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, okręg wyborczy nr 3)
  • Marek Niemiec
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 3)
  • Ewa Odulińska
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 1)
  • Rafał Olejnik
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 1)
  • Ryszard Pacułt
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 1)
  • Grzegorz Peczkis
    (Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, okręg wyborczy nr 2)
  • Adam Sadłowski - Wiceprzewodniczący Rady Miasta
    (Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, okręg wyborczy nr 4)
  • Łukasz Szostak
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 4)
  • Tadeusz Urbańczyk
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 4)
  • Mirosław Wantuła
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 1)

SKŁADY KOMISJI PROBLEMOWYCH
RADY MIASTA 2010-2014

Komisja Finansowo-Gospodarcza:

  1. Grzegorz Mankiewicz – Przewodniczący
  2. Łukasz Szostak – Wiceprzewodniczący
  3. Zygmunt Derej
  4. Wiesław Fąfara
  5. Stanisław Gładysz
  6. Wojciech Jagiełło
  7. Telesfor Jankowski

Komisja Urbanistyki, Architektury i Środowiska Naturalnego

  1. Wiesław Fąfara – Przewodniczący
  2. Hubert Majnusz – Wiceprzewodniczący
  3. Halina Fogel
  4. Halina Mińczuk
  5. Ewa Odulińska
  6. Adam Sadłowski

Komisja Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej

  1. Ryszard Pacułt – Przewodniczący
  2. Łukasz Szostak – Wiceprzewodniczący
  3. Wojciech Jagiełło
  4. Telesfor Jankowski
  5. Marek Niemiec
  6. Adam Sadłowski
  7. Tadeusz Urbańczyk

Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych i Rodziny

  1. Rafał Olejnik – Przewodniczący
  2. Ewa Odulińska – Wiceprzewodnicząca
  3. Elżbieta Czeczot
  4. Halina Mińczuk
  5. Marek Niemiec
  6. Hubert Majnusz
  7. Grzegorz Peczkis

Komisja Prawno-Administracyjna

  1. Andrzej Kopeć – Przewodniczący
  2. Mirosław Wantuła – Wiceprzewodniczący
  3. Robert Młodziński
  4. Ryszard Pacułt
  5. Tadeusz Urbańczyk

Komisja Rewizyjna

  1. Grzegorz Peczkis – Przewodniczący
  2. Zygmunt Derej
  3. Stanisław Gładysz
  4. Andrzej Kopeć
  5. Rafał Olejnik

Komisja Strategii i Rozwoju

  1. Telesfor Jankowski – Przewodniczący
  2. Stanisław Gładysz – Wiceprzewodniczący
  3. Andrzej Kopeć
  4. Adam Sadłowski
  5. Wojciech Jagiełło


REJESTR ZMIAN
Nazwa dokumentu: Rada Miasta 2010-2014 
Utworzył: Marcin Muc 
Data utworzenia: 2014-12-04 10:28:10 
Przygotował: Halina Olkowska 
Odpowiedzialny: Halina Olkowska 
Ostatnio modyfikował: Marcin Muc 
Data modyfikacji: 2015-05-29 09:26:33 
Statystyki  »   Szczegóły  »