To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl
2016-03-31

Nowa witryna miasta

Po kilku latach czas na zmiany! W samo południe 1 kwietnia rusza kolejna odsłona strony internetowej miasta www.kedzierzynkozle.pl. M.in. na niej będziemy dalej prowadzić miejską akcję proekologiczną „Jestem eKKo” i relacjonować dla Was jej efekty.

2016-03-31

Sesja w samo południe

Dziś na kolejnej sesji spotkają się radni miejscy. Zdecydują m.in. jaka będzie cena za wodę i ścieki na osiedlu Blachownia. Przedyskutują również, jak można się zająć zaniedbanymi obiektami na terenie gminy oraz jak wygląda współpraca urzędu miasta z organami jednostek pomocniczych gminy. Dojdzie też do zmian w składach komisji rady.

2016-03-30

Ku czci Jana Pawła II będą pływać całą noc

Pierwszy skok do wody zostanie oddany 2 kwietnia o godz. 21.37, w jedenastą rocznicę śmierci papieża Polaka. W V Opolskiej Sztafecie Papieskiej Olimpiad Specjalnych na pływalni w Kędzierzynie-Koźlu może wziąć udział każdy chętny. Nieważny wiek, byle siły i stan zdrowia pozwalały na przepłynięcie zaplanowanego dystansu. Sztafeta potrwa do godz. 8. rano 3 kwietnia.

2016-03-23

Euro na kulturę

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami”. Podmioty działające w obszarze kultury i dziedzictwa kulturowego powinny zajrzeć 6 kwietnia o godz. 10. do sali nr 5 starostwa powiatowego (plac Wolności 13 w Kędzierzynie-Koźlu).

2016-03-23

Pokaż dowód, oznakuj psa, kiedyś nie pożałujesz

Mikroczip potrafi zrobić różnicę. A na pewno właścicielowi psa, który się zagubił, uciekł czy został ukradziony. Taka wskazówka może sprawić, że nasze czworonożne szczęście wróci do domu, ku radości wszystkich domowników.