To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl
2010-05-17
Administrator systemu

Skład osobowy Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle na kadencję 2010-2014

  • Zbigniew Barszcz
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 2)
  • Grzegorz Chudomięt
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 3)
  • Elżbieta Czeczot
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 4)
  • Zygmunt Derej
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 1)
  • Wiesław Fąfara
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 1)
  • Halina Fogel
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 4)
  • Stanisław Gładysz
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 3)
  • Wojciech Jagiełło - Przewodniczący Rady Miasta
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 2)
  • Telesfor Jankowski
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 4)
  • Andrzej Kopeć
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 2)
  • Hubert Majnusz
    (Mniejszość Niemiecka, okręg wyborczy nr 4)
  • Grzegorz Mankiewicz
    (Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, okręg nr 3)
  • Halina Mińczuk -Wiceprzewodnicząca Rady Miasta
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 2)
  • Robert Młodziński
    (Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, okręg wyborczy nr 3)
  • Marek Niemiec
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 3)
  • Ewa Odulińska
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 1)
  • Rafał Olejnik
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 1)
  • Ryszard Pacułt
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 1)
  • Grzegorz Peczkis
    (Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, okręg wyborczy nr 2)
  • Adam Sadłowski - Wiceprzewodniczący Rady Miasta
    (Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, okręg wyborczy nr 4)
  • Łukasz Szostak
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 4)
  • Tadeusz Urbańczyk
    (Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 4)
  • Mirosław Wantuła
    (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Wantuły, okręg wyborczy nr 1)