To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl

Wyniki wyszukiwania

2010-06-28
Marcin Muc

2010.06.28 Dni Miasta z rozmachem

Świetne miejsce na imprezę
Takich Dni Miasta już dawno w Kędzierzynie-Koźlu nie było. Dopisała publiczność, pogoda oraz wykonawcy. Okazało się, że nawet wcześniejsze obawy związane z miejscem organizacji tego przedsięwzięcia - czyli na głównej arterii komunikacyjnej Śródmieścia - były niepotrzebne. Ryzyko się opłaciło.

Ze względu na dużą przestrzeń przy al. Jana Pawła II, nie było ścisku, ani większych problemów z zaparkowaniem samochodu. Dużym zainteresowaniem mieszkańców cieszyła się Giełda Zapachów (perfumy, olejki eteryczne, kadzidełka), ekspozycja prac Klubu Plastyków Nieprofesjonalnych, szachy plenerowe, gry planszowe oraz chyba największe w historii wesołe miasteczko. Dobrej zabawie sprzyjało też sąsiedztwo licznych lokali gastronomicznych, parków jordanowskich oraz otwartej strefy sportowo-rekreacyjnej, która przeżywała istne oblężenie.

W sobotę na scenie zaprezentowali się m.in. finaliści festiwalu KOZZ ALL MUSIC FESTIVAL, natomiast gwiazdami wieczoru byli: Kasia Kowalska z zespołem oraz grupa PIN. Występy mogły się podobać o czym świadczyła żywiołowa reakcja widzów.

W niedzielę kędzierzyńsko-kozielska publiczność bawiła się na koncertach zespołu Dwa plus Jeden, grupy Sztywny Pal Azji oraz Ewy Farny, która podbiła serca fanów nie tylko pięknym głosem.

 
 
 
 
 
 
 

Tekst i foto: Andrzej Kopacki – rzecznik prasowy prezydenta Kędzierzyna-Koźla