To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl

Wyniki wyszukiwania

2010-07-01
Marcin Muc

2010.07.01 Wakacje w mieście 2010

Czas na wypoczynek i zabawę
Dzieci, które tegoroczne wakacje spędzą w Kędzierzynie-Koźlu nie powinny się nudzić. Wszystkie instytucje i organizacje kulturalne, sportowe oraz placówki oświatowe przygotowały na lipiec i sierpień sporo atrakcji.

Do akcji „Wakacje w mieście 2010” włączyły się: szkoły (kilka z nich organizuje półkolonie), Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Środowiskowy Hufiec Pracy, Klub Muzyczny „Kajtek”, Osiedlowy Dom Kultury „Komes”, Środowiskowy Dom Samopomocy „Promyczek”, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Brzdąc”, rady osiedlowe, a także świetlice socjoterapeutyczne „Arka” i „Betania”.

Nowością jest „Wakacyjna akademia survivalowa” dla dzieci i młodzieży. Natomiast od 1 lipca do 30 sierpnia (od poniedziałku do piątku) basen przy ul. Mostowej na os. Azoty udostępniany będzie zorganizowanym grupom dzieci i młodzieży prowadzonym przez podmioty współpracujące z Urzędem Miasta i MOSiR w Kędzierzynie-Koźlu w ramach akcji „Wakacje w mieście 2010” za odpłatnością wynoszącą 1 zł od każdego uczestnika.

Więcej informacji na plakacie

Wakacje z Miejską Biblioteką Publiczną - szczegóły