2011-02-11
Andrzej Kopacki

Zastępca prezydenta miasta Brygida Kolenda-Łabuś odchodzi z magistratu

Dziś oficjalnie zastępca prezydenta miasta Kędzierzyn-Koźle, Brygida Kolenda-Łabuś po 9 latach pracy w samorządzie, rozstała się z magistratem. Nie zabrakło wspomnień i wielu wzruszających chwil.

Bardzo ciepło pożegnali ją wszyscy pracownicy podczas porannego spotkania w sali obrad Rady Miasta. Każdy miał okazję osobiście uścisnąć dłoń pani prezydent i życzyć jej wszystkiego najlepszego na nowej drodze.

- Nie spodziewałam się aż tak niesamowitego pożegnania. Nigdy tego nie zapomnę. Oby wszyscy odchodząc na emeryturę doczekali tak wspaniałej chwili – nie kryła wzruszenia Brygida Kolenda-Łabuś.

Wiele ciepłych słów padło też podczas jej pożegnania z prezydentem miasta - Tomaszem Wantułą, jego zastępcą - Ewą Dudzińską, przewodniczącym Rady Miasta - Andrzejem Kopciem, kadrą kierowniczą Urzędu Miasta oraz przedstawicielami kędzierzyńsko-kozielskich mediów.

Na pytanie dziennikarzy o największe powody do satysfakcji, odparła, iż cieszy się, ze wszystkich zadań inwestycyjnych, które miasto zdołało zrealizować na przestrzeni ostatnich lat. Najbardziej cieszy ją jednak hala widowiskowo-sportowa w Azotach oraz hala targowa Manhatan. Za najtrudniejsze chwile, jakie przeżyła jako samorządowiec, uznała zeszłoroczną akcję przeciwpowodziową.

Prezydentowi Tomaszowi Wantule oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miasta życzyła powodzenia, jak najlepszej współpracy oraz wzajemnego szacunku.

Galeria zdjęć