To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl
2011-06-20 09:52:47
Anna Piegza

Jestem za! Życzenia Tylko On-line

JST przyłącz się do nas! "Jestem za! Życzenia Tylko On-line"
W akcji bierze udział 14 JST!

Nasza akcja skierowana jest do wszystkich JST z terenu Polski.

Średnie miasto, posiadające 63000 mieszkańców wydaje w ciągu roku ok. 3500zł na wysyłanie kartek świątecznych. Czyż nie możemy pożyteczniej wydatkować tych pieniędzy? Pomyślmy co moglibyśmy zrobić za te pieniądze dla mieszkańców naszej gminy, powiatu dla naszych ludzi ? Odnowić plac zabaw… ukwiecić skwer w centrum miasta … wywołać uśmiech na twarzy mieszkańca – czyli bardzo wiele. Kreatywny Urzędniku, który czytasz ten tekst kliknij tutaj, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zanieś do podpisu swojemu Prezydentowi, Burmistrzowi, Wójtowi, Marszałkowi, Staroście.

Przyłącz swoją JST do akcji "Jestem za! Życzenia Tylko On-line"

Każda JST, która przyłączy się do akcji nie zobowiązuje się do nie wysyłania życzeń świątecznych – nie o to chodzi. Każda JST zobowiązuje się do ich wysyłania drogą elektroniczną, mailem, a pieniądze zaoszczędzone w ten sposób będzie przekazywała na konkretny, dobry cel, który pomoże usprawnić, upiększyć, rozwinąć Wasz własny teren.

Mało tego. Wszyscy będziemy mogli się pochwalić co osiągnęliśmy przypinając pinezkę na mapie osiągnięć ponadprogramowych JST wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem waszego sukcesu.

Pamiętajmy, że to Urząd jest dla Mieszkańców, nigdy odwrotnie!

Do pobrania:

W akcji udział biorą