To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl
2014-12-19 07:26:18
Jarosław Jurkowski

Masz problem? Napisz do swojego radnego

Aby ułatwić kontakt z mieszkańcami, wszyscy radni Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle będą dysponować imiennymi kontami e-mail. Poniżej są podane adresy, gdzie ze swoimi uwagami, problemami czy zastrzeżeniami może się zwrócić każdy kędzierzynianin.

Sylwia Artuna sylwia.artuna@rmkk.pl
Ewa Czubek ewa.czubek@rmkk.pl
Katarzyna Dysarz katarzyna.dysarz@rmkk.pl
Agnieszka Iłowska agnieszka.ilowska@rmkk.pl
Andrzej Kopacki andrzej.kopacki@rmkk.pl
Andrzej Kopeć andrzej.kopec@rmkk.pl
Beata Łobodzińska beata.lobodzinska@rmkk.pl
Hubert Majnusz hubert.majnusz@rmkk.pl
Ryszard Masalski ryszard.masalski@rmkk.pl
Grzegorz Mateja grzegorz.mateja@rmkk.pl
Halina Mińczuk halina.minczuk@rmkk.pl
Dorota Mrówka dorota.mrowka@rmkk.pl
Michał Nowak michal.nowak@rmkk.pl
Adam Oczoś adam.oczos@rmkk.pl
Ewa Odulińska ewa.odulinska@rmkk.pl
Rafał Olejnik rafal.olejnik@rmkk.pl
Przemysław Pawlik przemyslaw.pawlik@rmkk.pl
Grzegorz Peczkis grzegorz.peczkis@rmkk.pl
Grażyna Radka grazyna.radka@rmkk.pl
Witold Rusak witold.rusak@rmkk.pl
Adam Sadłowski adam.sadlowski@rmkk.pl
Tomasz Scheller tomasz.scheller@rmkk.pl
Dorota Zasłonka dorota.zaslonka@rmkk.pl