To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl
2015-10-08 07:43:26
Jarosław Jurkowski

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w „Jedenastce” na Pogorzelcu

21 września każdy przedszkolak obchodzi swoje święto, ponieważ w tym dniu przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Główną ideą tego dnia jest propagowanie nowoczesnego wychowania przedszkolnego, dostarczenie dzieciom kolejnej okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W przedszkolu nr 11 ten ważny dzień odbył się w atmosferze wspólnej zabawy i integracji wszystkich dzieci - tych najmłodszych i tych najstarszych. Zabawa rozpoczęła się od przypomnienia dzieciom kodeksu przedszkolaka, który uczy zachowań prospołecznych takich jak proszenie, dziękowanie, przepraszanie, dzielenie się, słuchanie innych itp. Następnie przyszedł czas na wspólną zabawę. Dzieci wraz z personelem śpiewały, tańczyły i uczyły się poprzez ruch.

Z okazji tego ważnego święta maluchy z „Jedenastki” chciały również złożyć życzenia innym przedszkolakom z osiedla, dlatego ze słodkim prezentem w kolorowym i radosnym pochodzie udały się do przedszkola nr 2 i przedszkola nr 23, aby zaśpiewać innym dzieciom „Sto lat…”.

Galeria zdjęć

Foto: PP nr 11