To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl
2015-11-26 15:12:05
Jarosław Jurkowski

Seniorzy podbili widownię

W Domu Kultury „Koźle” odbył się IV Przegląd Dorobku Artystycznego Ośrodków Wsparcia. Przez kilka godzin ponad 200 seniorów z Opola, Kędzierzyna-Koźla, Krapkowic i Zdzieszowic prezentowało swoje różnorakie umiejętności. W organizacji imprezy pomogli wolontariusze z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej.

- Żałuję, że nie przyszłam wcześniej - mam wrażenie, że coś straciłam. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych imprezach - chwaliła zaangażowanie wykonawców prezydent Sabina Nowosielska.

Pierwsze miejsce zajęła grupa "Kwiatki Magnolii" z Domu Dziennego Pobytu nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu, która przedstawiła parodię na bazie „Chłopów” Reymonta. Drugie miejsce wytańczyli bywalcy Domu Dziennego Pobytu „Złota Jesień” z Opola jako grupa Senior Dance. Trzecie miejsce zajęły „Słowianki” z DDP nr 3 „Radość” w Kędzierzynie-Koźlu za prezentację „Zajęcia z Petronelą”.

- Każdy juror miał do dyspozycji 40 talentów, które mógł według swojego uznania przyznać wykonawcom - tłumaczyła kulisy werdyktu jury Ryszarda Kozłowska, jedna z organizatorek.

Galeria zdjęć