To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl
2016-02-01 14:49:24
Jarosław Jurkowski

Władze ruszają w teren

Dzisiejszą wizytą w Blachowni rozpocznie się cykl spotkań władz miasta z mieszkańcami i samorządami poszczególnych osiedli. Znane są już terminy większości z nich. Spotkanie w Domu Kultury „Lech” rozpocznie się o godz. 17.30.

2 lutego o godz. 17. pod siedzibą rady osiedla (ul. Piotra Skargi 38) rozpocznie się spotkanie robocze dotyczące problemów Pogorzelca. Dzień później mieszkańcy będą mogli porozmawiać o problemach Śródmieścia (godz. 17.) i Azotów (godz. 19.). Spotkania odbędą się w siedzibach rad osiedli, odpowiednio na al. Jana Pawła II 3 i w mieszkaniach chronionych na ul. Waryńskiego 1-3. 4 lutego o godz. 19. swoje bolączki przedstawią mieszkańcy Rogów, także w siedzibie samorządu osiedlowego przy ul. Głównej 54.

9 lutego przyjdzie czas na os. Przyjaźni – spotkanie odbędzie się w tamtejszym pubie (godz. 17.). Dwie godziny później w klubie „Kajtek” przy ul. Królowej Jadwigi 10 rozpocznie się dyskusja o os. Piastów.

Następnego dnia swój czas będą mieli mieszkańcy Lenartowic. Spotkanie w lokalu zastępczym przy ul. Nałkowskiej 3 rozpocznie się o godz. 17. Po 120 minutach władze miasta przeniosą się do strażnicy OSP w Sławięcicach.

Kolejne dwa spotkania odbędą się 11 lutego w siedzibach rad osiedli. Jako pierwsi o godz. 17. rozpoczną dyskusję mieszkańcy Kuźniczki (ul. Grunwaldzka 83), a dwie godziny później w ich ślady pójdą mieszkańcy Cisowej (ul. Brzechwy 78).