To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl
2016-02-09 12:35:21
Jarosław Jurkowski

Druga i trzecia runda spotkań osiedlowych

Dzisiaj, 9 lutego o swoich problemach mogą porozmawiać z władzami miasta mieszkańcy os. Przyjaźni. Spotkanie w tamtejszym pubie (ul. Przyjaźni) rozpocznie się o godz. 17. Dwie godziny później w klubie „Kajtek” przy ul. Królowej Jadwigi 10 będzie czas na dyskusję o os. Piastów.

Jutro „na tapetę” idą Sławięcice. Spotkanie w strażnicy OSP przy ul. Sławięcickiej rozpocznie się o godz. 19.

Zmieniły się terminy trzech innych zebrań osiedlowych. 11 lutego, ale o godz. 17. w siedzibie rady osiedla (ul. Brzechwy 78) odbędzie się spotkanie władz z mieszkańcami Cisowej.

Zebrania w Lenartowicach i Kuźniczce zostały przeniesione na 15 lutego. Jako pierwsi spotykają się o godz. 17. w lokalu zastępczym przy ul. Nałkowskiej 3 lenartowiczanie. Sto dwadzieścia minut później w siedzibie rady osiedla (ul. Grunwaldzka 83) rozpocznie się dyskusja o Kuźniczce.

16 lutego o godz. 17. z władzami miasta spotykają się w swoim domu kultury (ul. Kłodnicka 38) kłodniczanie. Dwie godziny później swój czas będą mieli mieszkańcy Zachodu. Zebranie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 12 (ul. Piastowska 30).

Cykl spotkań z mieszkańcami dobiegnie końca 17 lutego, w siedzibach rad kozielskich osiedli (ul. Planetorza 3 i 1). Jako pierwsi głos zabiorą mieszkańcy Starego Miasta o godz. 17. Od godz. 19 o swoich problemach podyskutują mieszkańcy Południa.