To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl
2016-03-02 13:57:50
Jarosław Jurkowski

Nakręć film o KAWCE

Drażnią Cię szare, zadymione ulice? Drapanie w gardle, kiedy wieczorami biegasz lub wracasz od znajomych? To jak już masz motywację i do tego kamerę, nakręć do trzech minut materiału, który jasno pokaże wszystkim, że nikt nie truje nas skuteczniej od nas samych i że wokół siebie mamy znacznie lepsze źródła energii niż kiepskiej jakości węgiel, plastiki i śmieci.

Konkurs dotyczy programu „Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł energii - KAWKA na terenie miasta Kędzierzyna-Koźla”. Organizuje go Miejski Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o., a udział mogą wziąć wszyscy mieszkańcy miasta.

Wystarczy nagrać reportaż, film lub spot na temat jak super jest móc oddychać pełną piersią i jak szkodzi nam zanieczyszczanie powietrza np. przez spalanie wszystkiego jak leci w domowych paleniskach czy jaki wpływ na nasz portfel ma zamontowanie solarów na domu i wykorzystanie słońca jako źródła energii. Sporo dobrego w tym kierunku na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez program KAWKA robi MZEC i byłoby super, gdyby twórcy filmowych arcydzieł też to zauważyli (efekty programu, niekoniecznie MZEC).

Podstawowe warunki do spełnienia są dwa. Nakręcony materiał edukacyjno-informacyjny nie może być dłuższy niż trzy minuty. Trzeba go też dostarczyć do końca marca, do godz. 14 na dwóch płytach CD/DVD do sekretariatu MZEC, ul. Stalmacha 18.

Do pobrania: