To jest archiwalna wersja Portalu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, nieaktualizowana od 31.03.2016 r.
Aktualny Portal Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle znajduje się pod adresem http://www.kedzierzynkozle.pl

Wyniki wyszukiwania

2006-07-27
Administrator

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Data: 2010-07-01
Miliony na nowe autobusy!
Gmina Kędzierzyn-Koźle otrzyma niespełna 9 milionów złotych z Unii Europejskiej na zakup nowych autobusów dla Miejskiego Zakładu Komunikacji.
więcej

Data: 2010-07-01
Miasto zakończyło wywóz śmieci z ulic
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 30 czerwca upłynął termin usuwania odpadów z ulic przy posesjach, które ucierpiały podczas majowej powodzi w Kędzierzynie-Koźlu.
więcej

Data: 2010-07-01
Wakacje w mieście 2010
Dzieci, które tegoroczne wakacje spędzą w Kędzierzynie-Koźlu nie powinny się nudzić. Wszystkie instytucje i organizacje kulturalne, sportowe oraz placówki oświatowe przygotowały na lipiec i sierpień sporo atrakcji.
więcej

Data: 2010-07-01
Dwóch podpułkowników w magistracie
W uznaniu zasług między innymi za wykonywanie zadań na rzecz obronności państwa dwóch majorów rezerwy: Józef Muc oraz Janusz Sieńczyk zatrudnionych w Wydziale Reagowania Kryzysowego Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle otrzymało awans na stopień podpułkownika rezerwy.
więcej

Data: 2010-06-30
Prezydent miasta dziękuje służbom biorącym udział w akcji ratowniczej podczas powodzi
Podczas środowego spotkania z komendantami Ochotniczych Straży Pożarnych, przedstawicielami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Związku Harcerstwa Polskiego z Kędzierzyna-Koźla, prezydent miasta Wiesław Fąfara złożył na ich ręce podziękowania wszystkim osobom, które aktywnie działały zarówno przed w trakcie, jak i po majowej powodzi.
więcej

Data: 2010-06-29
Dzieci z Kędzierzyna-Koźla w Szkole Orląt
Koło medialne działające pod kierunkiem Doroty Michałowskiej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu uczestniczyło w wyprawie do Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie.
więcej

Data: 2010-06-28
Dni Miasta z rozmachem
Takich Dni Miasta już dawno w Kędzierzynie-Koźlu nie było. Dopisała publiczność, pogoda oraz wykonawcy. Okazało się, że nawet wcześniejsze obawy związane z miejscem organizacji tego przedsięwzięcia - czyli na głównej arterii komunikacyjnej Śródmieścia - były niepotrzebne. Ryzyko się opłaciło.
więcej

Data: 2010-06-28
Międzynarodowa Szkoła Letnia
Kolejną, XII już edycję Międzynarodowej Szkoły Letniej pt. „Sytuacja mniejszości narodowych w Europie Środkowej i Wschodniej”, organizuje stowarzyszenie Dom Europejski przy Fundacji Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych w Opolu.
więcej

Data: 2010-06-25
Wspólny apel do ministra środowiska
Zwracamy się do pana ministra z apelem o pomoc w rozwiązaniu nabrzmiałego od kilkudziesięciu lat problemu zagrożenia powodziowego czterech gmin powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego: Bierawy, Ciska, Kędzierzyna-Koźla oraz Reńskiej Wsi – tak zaczyna się list adresowany do ministra środowiska Andrzeja Kraszewskiego, przygotowany oraz podpisany przez samorządowców powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, a także parafowany przez dwóch opolskich posłów.
więcej

Data: 2010-06-25
Harcerze z Kędzierzyna-Koźla pod Grunwaldem
W lipcu bieżącego roku świętować będziemy 600 rocznicę Bitwy pod Grunwaldem. Z tej okazji harcerki i harcerze z 16 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej im. Jana Jaworowskiego ps. „Maryśka” w Kędzierzynie-Koźlu udadzą się w to historyczne miejsce.
więcej

Strona 1 z 5
2 3 4 5 Następna >>